ME-TOL daha hızlı , daha hesaplı kıyaslayın sizde karlı çıkın .. Farkını Fark ettiren bir firmayız sizde farkınızı fark ettirin..

LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUER ADIPISCING ELIT. AENEAN COMMODO LIGULA EGET DOLOR. AENEAN MASSA. CUM SOCIIS NATOQUE PENATIBUS ET MAGNIS DIS PARTURIENT MONTES, NASCETUR RIDICULUS MUS. DONEC QUAM FELIS, ULTRICIES NEC, PELLENTESQUE EU, PRETIUM QUIS, SEM.

Hakkımızda

" Şirketimiz yeni yapılan anlaşma ile BELARUS 'a Parsiyel taşımacılığınada imza attı. Çalıştığımız Ülkeler ve TAŞIMA Şekilleri müşterilerimize göre farklılaşıyor. "

  1996 yılında Mehmet CİVCİV tarafından kurulmuş olan şirketimiz, genç ve dinamik kadrosuna her geçen gün başarılı hizmetlerinin verdiği tecrübeyi de eklemektedir. Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup yirmi araç özmal ve on beş kiralık araç kapasitesi ile toplam elli (50) araç ile Aktif olarak çalışmaktadır. Nakliye, turizm, inşaat ve dış ticaret alanındaki hizmetlerimizi özet olarak aşağıdaki başlık altında toplayabiliriz.

 <> Kara taşımacılığı

 <> Komple ve parsiyel taşımacılık

 <> Dünyanın 52 ülkesine kapıdan-kapıya nakliye hizmeti

 <> Güvenli ve hızlı servis

 <> En uygun şartlarda nakliye sigortası

 <> Kesintisiz, bilinçli ve hızlı hizmet

 Firmamız 1996 yılında 500.000.000 TL sermaye ile kurulmuş olup 2006 yılında sermayesini 3.000.000 TL'ye çıkartmıştır. Yeniliklere açık yapısı ve insana verdiği değerle hızlı bir şekilde büyüyen firmamız sunduğu hizmetlerde siz müşterilerine daha kaliteli hizmet ve cazip fiyat avantajları sunmayı hedeflemiştir.